Dodaj wpis

 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
71 wpisów.
gość restauracji
Byłem w niedzielę z rodziną w restauracji. Sporo zmian. Wszystkie jak najbardziej na \"plus\". Bardzo duży i urozmaicony wybór dań, niezwykle smacznych zresztą. Jestem pod wrażeniem.
złotoryjanka
Smakowite nowości w menu i cieszę się, że restauracja będzie czynna również w weekendy. Pozdrawiam!
Marek
Dla mnie wszystko jak najbardziej na plus. Miła, bezproblemowa obsługa, smaczne urozmaicone posiłki i dobry internet bezprzewodowy, czyli wszystko, czego potrzeba na delegacji. Marek
regina z mazowsza
Pobyt w \"Miłej\" jak zawsze udany. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
Strzelec
Byliśmy na zawodach. Hotel w porządku. W restauracji smacznie. Do zobaczenia za rok.
Agnieszkakozak
Swietne miejsce, okolica jest przepiekna. Hotel przytulny i czysty. Najbardziej zapamiętam pyszna kuchnię i przemiłą obsługe pracowników recepcji. Pozdrawiam gorąco i mam nadzieje do zobaczenia
szumi
Szalone miejsce ciągle coś się dzieje 🙂 swietne karaoke oraz dancing na restauracji. Była dobra impreza, hotel wart polecenia!!!
koszałkowscy
cudowne miejsce, trafione przypadkowo po drodze. ale dobrze że się tu zatrzymaliśmy. naprawdę warto. polecamy z całego serca!!!
Magdalena Rutkowska
Z ręką na sercu polecam! Najlepszy Pensjonat w całej Polsce!!!
gryzelda
Swojsko, przytulnie, smacznie. Ukłony za całokształt. Gościom polecamy!
jarek
Sjubileusz 30-lecia naszej matury\'88. Noclegi w Pensjonacie bardzo przyczyniły się do powodzenia tego przedsięwzięcia. Moi goście byli nie tylko wypoczęci, ale chwalili sobie opiekę personelu i dobre śniadanie. Bardzo dziękuję paniom z recepcji za dobrą organizację rezerwacji oraz panu, który późną nocą umiał zaopiekować się moimi gośćmi. Jarosław Jańta ze Złotoryi.
Translate »