Restauracja

"Restauracja Przy Miłej” to wymarzone miejsce do spotkań rodzinnych, biznesowych i okolicznościowych. Nasi goście mają niepowtarzalną szansę skosztować różnorodnych po- traw zarówno z kuchni polskiej jak i światowej. W zakładce menu znajdą Państwo specjalne danie dnia, które codziennie się zmienia. Jedną z naszych zalet jest organizacja przyjęć. Wesela, które organizujemy, na długo zostaną w pamięci Państwa gości – a możemy ugościć ich aż do stu. Dla bardziej wymagających gości stworzyliśmy miejsce o nie- powtarzalnej atmosferze w Kawiarni „Jędrusiowa Jama”, w której kameralne, przytulne wnętrze dopełni harmonię wyszukanych potraw.

Restauracja Przy Miłej jest doskonale przygotowana do realizacji usług Cateringu w każdych zewnętrznych warunkach i stara się zadowolić najbardziej wymagających klientów.

W każdy piątek od godziny 21:00 w naszej restauracji odbywa się Dancing,                 serdecznie zapraszamy do zabawy z muzyką         na żywo.
Piątek DANCING od 21:00 do 02:30

 

 

Kompleks gastronomiczno-hotelowy „Przy Miłej” to szeroki wachlarz usług, jakie przy- gotowaliśmy specjalnie dla Państwa i zrealizujemy każde indywidualne życzenie naszego gościa.

Restauracja 2021 (5)
Restauracja 2021 (2)
Restauracja 2021 (4)
Restauracja 2021 (6)
Restauracja Przy Miłej to piękne miejsce i znakomicie przyrządzone potrawy!

- Robert Makłowicz

Rezerwacje

Translate »